Almanca A1 Kelime Listesi PDF
Kelime, A1, Almanca

Almanca A1 Kelime Listesi PDF

Almanca A1 Kelime Listesi PDF: Sayfamızda hem Almanca dersler hem de çeşitli ücretsiz kaynaklar sunuyoruz sizler için. Almanca A1 Kelime Listesi PDF yazımız da sizler için yine faydalı olacağını düşündüğümüz bir Almanca PDF kelime listesini sizlerle buluşturmak üzere hazırlandı.

Almanca kelime listemiz A1 seviyesinde kelimeleri içermektedir. Almanca A1 seviyesi bildiğiniz üzere yabancı dil yeterlilik düzeyinde temel düzey yani başlangıç seviyesidir. A1 seviyesi de kendi içinde A1.1 ve A1.2 şeklinde ayrılmaktadır. Birçok Almanca eğitim kitabı da aynı şekilde A1 seviyesini iki bölümde vermektedir. Bu liste de iki parça halinde hazırlanmış ve iki ayrı PDF dosyası şeklinde yüklenecektir. Sizler de Almanca A1.1 ve Almanca A1.2 kelime listesi olarak indirip kullanabilirsiniz.

Almanca A1 Kelime Listesi PDF

Bu Almanca kelime listesi ayrıca TELC sınavı özelinde hazırlanmış bir kelime listesidir. Bu tip sınav hazırlık sürecinde olanlar için ayrıca değerlidir. Çünkü listedeki kelimeler sertifika sınav müfredatına dahil ve bu müfredata uygun, çıkması muhtemel Almanca kelimeleri içermektedir.

Bu Almanca PDF dosyasının bir diğer güzel yanı da kelimelerin daha doğrusu isimlerin artikelleri ile birlikte verilmesidir. Ayrıca kelimelerin çoğul formları da listede yer almaktadır. Bazı anlaşılması güç kelimeler için de örnek Almanca cümleler bulunmaktadır.

Tüm bu yönleriyle son derece kapsamlı ve detaylı bir doküman olan Almanca A1 Kelime Listesi PDF dosyasının Almanca hazırlık sürecinizde sizlere çok faydalı olacağına eminiz.

Almanca A1 Kelime Listesi PDF

Almanca A1.1 Kelime Listesi PDF İndir

Almanca A1.2 Kelime Listesi PDF İndir

Tavsiye E-Kitaplar (PDF)

İlginizi Çekebilir

1. Almanca Ders Notları PDF

2. Almanca Kelimeler PDF

3. Almanca Fiiller PDF

Kaynaklar

almancaportali.com

4.7/5 - (25 votes)
Yazar: Almanca Portalı

Yorum yapın