11. Sınıf Almanca Ders Kitabı
A1, Almanca

11. Sınıf Almanca Ders Kitabı

11. Sınıf Almanca Ders Kitabı: Almanca eğitiminde birçok farklı kaynak kullanılabilir. yanabcı dil okullarında ve kurslarında, özel ders veren hocaalrın eğitiminde yerli yabancı çeşitli kaynaklar kullanılabilir.

Biz burada Türkiye’de Almanca eğitim sürecinde liselerde okutulan ders kitaplarından 11. Sınıf Almanca Ders Kitabını sizlere sunacağız. Aslında 11. Sınıf Almanca Ders Kitabı ve daha nicelerini sitemizin Almanca Kaynaklar sayfasında sunmuştuk. İsterseniz bu sayfamız aracılığula işinize yarayabilcecek başka Almanca kitaplara ve kaynaklara da ulaşabilirsiniz.

Ancak bu yazımızda sadece bu kitap hakkında bilgi vererek PDF olarak paulaşmak istedik. Kitabın hem öğretmen, hem öğrenci hem de çalışma kitabı versiyonunu bulabileceksiniz ilgili linklerde.

11. Sınıf Almanca Ders Kitabı (Deutsch Macht Spaß A1.2)

Deutsch Macht Spaß A1.2, Almanca öğrenmek isteyen başlangıç seviyesindeki öğrenciler için hazırlanmış bir ders kitabıdır. Kitap, Almanca dilini pratik yaparak öğrenecek olan öğrenciler için çeşitli konuları ve egzersizleri kapsamaktadır.

Kitapta, günlük yaşamda sık karşılaşılan durumlarda kullanılacak temel Almanca ifadeler, gramer kuralları, kelime dağarcığı genişletme aktiviteleri ve okuma parçaları bulunmaktadır. Ayrıca kitap, her bölümün sonunda yer alan testler sayesinde öğrencilerin öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Deutsch Macht Spaß A1.2 kitabı, öğrencilerin Almanca dilini daha kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olacak interaktif ve ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. Kitabın yanı sıra, ses dosyaları, örnek cevaplar ve ek materyaller içeren çevrimiçi kaynaklar da mevcuttur.

Millî Eğitim Bakanlığı, Talim ve Terbiye Kurulunun 28.05.2018 gün ve 78 sayılı kararı ile ders kitabı olarak kabul edilmiş, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 03.07.2018 gün ve 12720148 sayılı yazısı ile birinci defa 658.285 adet basılmıştır.

Kısacası, Deutsch Macht Spaß A1.2 kitabı, Almanca dil öğrenimine yeni başlayan öğrenciler için mükemmel bir kaynak olarak değerlendirilebilir; ayrıca, kendilerini Almanca dilinde daha fazla geliştirmek isteyen öğrenciler için de faydalı olabilir.

Sayfa Sayısı:114

Deutsch Macht Spass A1.2 Schulerbuch PDF

11. Sınıf Almanca Ders Kitabı

11. Sınıf Almanca Öğretmen Kitabı

Deutsch Macht Spass A1.2 Lehrerhandbuch PDF

11. Sınıf Almanca Çalışma Kitabı

Deutsch Macht Spass A1.2 Arbeitsbuch PDF

İlginizi Çekebilir

1. Almanca Tavsiye Kitaplar

2. Almanca E-Kitaplar

3. Evde Almanca Öğrenmek

Kaynak

www.almancaportali.com

www.meb.gov.tr

5/5 - (1 vote)
Yazar: Almanca Portalı

Yorum yapın