Almanca Pratik Konuşma Kılavuzu

150TL

Açıklama

Almanca Pratik Konuşma Kılavuzu

Pratik Konuşma Kılavuzu, günlük yaşamınızda konuşma pratiğinizi artırmak, daha kolay ve sağlıklı iletişim kurmanızı sağlayabilmek üzere hazırlanmıştır.

Kitap toplam 10 bölümden ve 154 sayfadan oluşmaktadır. Her bir bölümde sizlere farklı bir ortam veya mekanda geçen senaryolar sunulmuştur.

Bölümler kendi içinde 50 adet cümle kalıbı, 50 adet kelime ve 3 adet birbirinden farklı diyalog içermektedir. Böylelikle o bölümde verilen konu kapsamında ilgili kelimeler, cümle kalıpları ve diyaloglarla birlikte pratik anlamda ciddi bir birikime sahip olacaksınız. Öğrendiklerinize kendi bilgi ve deneyimlerinizi de katarak daha etkin bir iletişim kurma şansını yakalayacaksınız. 

Bu kitap her seviyeye uygundur. İçinde Almancaya yeni başlayanlar için başlangıç düzeyinde kelime ve kalıplar yer aldığı gibi ileri seviyedeki öğrencilerimize hitap eden kelimeler ve daha kompleks yapılar da yer almaktadır. Almanca kelime, kalıp ve diyalogların okunuşları yer almamaktadır.

Almanca öğrenme serüveninizde başarılar ve iyi şanslar dileriz.

Not: Ürün dijitaldir. PDF formatındadır. Adrese gönderilmeyecektir. Ödemeyi yaptıktan sonra karşınıza çıkan linkten PDF kitabı indirilebilirsiniz. Ürün ayrıca mail adresinize gönderilecektir. Bu nedenle satın alma işlemleri esnasında doğru iletişim bilgilerini girmeniz önemlidir. İndirmede sorun yaşarsanız veya kitabınız mail olarak elinize ulaşmazsa iletişim bölümündeki form yoluyla ya da @almanca.portali instagram adresimize özel mesaj yazarak bize ulaşabilir ve durumu aktarabilirsiniz.

5/5 (1 Review)

Almanca Pratik Konuşma Kılavuzu için 1 değerlendirme

  1. Almanca Portalı
    5 out of 5

    Eda Tunç

    Tereddütlerim vardı almadan ama gayet güzel hazırlanmış. Çok beğendim. Elinize sağlık hocam.

Değerlendirme yap