9. Sınıf Almanca Kelime Bankası

55TL

Açıklama

9. Sınıf Almanca Kelime Bankası

Elinizdeki kitapçık, ortaöğretime yeni geçen ve ikinci bir yabancı dil olarak Almancayla tanışan siz öğrencilerimize hitap etmektedir. Birinci ve ikinci dönemi kapsayan toplam dört ünitenin kelimelerini ezberlemenizi kolaylaştırmak üzere hazırlanmış olan bu kitapçık, Almanca ile olan yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecektir.


Kelimelerin sıralaması ünitelere göre yapılmıştır. Böylelikle öğrenmek istediğiniz veya öğrenmeniz gereken kelimeleri, bağlamı içinde göreceksiniz. Bu da, kelimeleri kalıcı olarak öğrenmenize katkı sağlayacaktır.
Kelimeler, çoğul halleriyle birlikte verilmiştir. Bu yolu izlerken kelime artikeli ile birlikte yeniden yazılmış ve öğrenmeye “tekrar” aracılığıyla katkı sağlamak amaçlanmıştır. Kelimelerin örnek cümleler içerisinde kullanımı, sizler için diğer bir avantaj olacaktır. Örnek cümleler Türkçe çevirileri ile birlikte verilmiştir.
Sonuç olarak bu kitapçıkta, ünitelerde geçen her bir kelimenin artikeli ile birlikte tekil ve çoğul hali (Almanca), Türkçe anlamı, Almanca cümlede kullanımı ve cümlenin Türkçe çevirisi ile karşılaşacaksınız.


Kelimeleri öğrenirken bu kelimeleri çeşitli soru tiplerinde görmenizi kolaylaştıracak ve yazılıya hazırlığınızı daha güçlü hale getirecek olan “9. Sınıf Almanca Yazılıya Hazırlık” kitabını da tavsiye ederim.


Kitaplarınız renklenmek için sizleri bekliyor!
Haydi arkadaşlar çalışmaya!

Yayın Tarihi: 01.03.2021
ISBN: 9786257649803
Dil: ALMANCA,TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 58
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt
Boyut: 13 x 19.5 cm
5/5 (1 Review)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“9. Sınıf Almanca Kelime Bankası” için yorum yapan ilk kişi siz olun